معرفی قالیشویی تمام اتوماتیک در تهران

قالیشویی تمام اتوماتیک در تهران

 

ماشین آلات قالیشویی | دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک : عزیزی ماشین : در شهرهای بزرگی همچون پایتخت دیگر قالیشویی

های سنتی کاربرد ندارند و هر چه تجهیزات یک قالیشویی مدرن باشد افراد اولویت بیشتری برای شستشوی فرش خواهند داشت. افزایش جمعیت و آپارتمان نشینی یکی از دلایل عمده ی شستن فرش توسط قالیشویی می باشد اما از طرفی دیگر مصرف آب و مواد شوینده و از همه مهمتر سرعت عمل از دلایلی می باشد که قالیشویی تمام اتوماتیک در تهران بسیار پر رونق شود.

دلایل استفاده از قالیشویی

امروز افراد به دلیل مشغله کاری و زندگی نمی تواند مانند گذشته یک ماه یا چند هفته را به خانه تکانی اختصاص دهند و ترجیح می دهند از روش های آسان تری این کار را در یکی دو روز انجام دهند و مهمترین مزیت قالیشویی تمام اتوماتیک شستن و خشک کردن فرش ها با زمان حداکثر یک روزه است که این آپشن یکی از مهمترین دلایلی است که می تواند در موفقیت این قالیشویی ها تاثیر گذار باشند.

البته ممکن است ذهنیت افراد به این سمت کشیده شود که در عرض یک روز چگونه فرش شسته و خشک می شود اما شستن و خشک شدن چند روزه مربوط به روش های وقت گیر گذشته و دستگاه های سنتی است و دستگاه های تمام اتوماتیک امروزی عملیات شستشو و خشک کردن را به حداقل رسانده است.

بهترین قالیشویی تمام اتوماتیک در تهران

شیوه طراحی تجهیزات قالیشویی

هر مرکزی که از تجهیزات مدرن استفاده کند می تواند یک قالیشویی تمام اتوماتیک باشد. در شهر تهران این قالیشویی ها زیادند و دلیل ازدیاد آن ها هم انجام سفارشات مشتریان در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت می باشد. دستگاه های تمام اتوماتیک انواع فرش ها را با کیفیت بالا شستشو می دهند و پس از آبگیری توسط دستگاه ها وارد مرحله خشک شدن می شوند. این دستگاه ها قابلیت شستن انواع فرش های سنتی و دستباف و ماشینی، گلیم و موکت را دارند و سایز فرش و تراکم آن تاثیری در شستشو ندارد. فقط می توان برای هر فرشی تنظیمات مناسبی را اعمال کرد تا آسیبی به طرح و بافت فرش وارد نشود.

از آنجا که در سراسر ایران فرش نقش مهمی در خانه های ایرانی دارد و افراد هر سال دو یا چند بار فرش های خود را شستشو می دهند پس برای شهر بزرگی چون تهران فقط یک قالیشویی تمام اتوماتیک می تواند جوابگوی نیاز این افراد باشد.

انواع تجهیزات تمام اتوماتیک قالیشویی در تهران

برچسب قالیشویی تمام اتوماتیک به مکان هایی داده می شود که تجهیزات آن ها همگی تماما اتوماتیک باشند چون استفاده از چند دستگاه اتوماتیک و چند دستگاه معمولی فقط کیفیت کار را پایین می آورد و در بلند مدت باعث از دست دادن رضایت مشتری می شود. به طور کلی قالیشویی تمام اتوماتیک در تهران به تجهیزات زیر نیازمند است.

دستگاه های شستشوی فرش تمام اتوماتیک
 خشک کن تمام اتوماتیک
تجهیزات پرزگیر اتومات
ماشین گردگیری تمام اتوماتیک
 ریلی اتوماتیک
تصفیه و بازیافت آب

مزیت های قالیشویی تمام اتوماتیک در تهران

قالیشویی تمام اتوماتیک در تهران هم برای صاحب قالیشویی و هم برای مشتریان مزایای زیادی دارد. دیگر نیازی نیست روزهای زیادی افراد در صف شستشوی فرش باشند در این قالیشویی ها در کمتر از یک روز فرش شسته شده و خشک شده تحویل می گیرند این به معنی صرفه جویی و کاهش حداکثری زمان اجرا خواهد بود و سرعت عمل را با شدت افزایش می دهد.

در قالیشویی های اتوماتیک با استانداردهایی که تجهیزات مورد استفاده دارند فرش ها کاملا به صورت بهداشتی شسته می شوند و زمینه رشد باکتری و قارچ ها وجود ندارد.

این قالیشویی ها در مصرف آب مدیریت بالایی دارند و این گزینه به برتری این صنایع کمک شایانی کرده و جلوی بحران کم آبی را تا حد زیادی گرفته است.

مصرف انرژی در یک قالیشویی تمام اتوماتیک بسیار پایین است و استفاده از مواد شوینده توسز دستگاه ها کنترل شده است به طوری که با توجه به سایز فرش و درجه کثیفی آن مواد شوینده مصرف می شود و هدر رفتن مواد بسیار کاهش پیدا می کند.

این قالیشویی ها را می توان در سطح شهر راه اندازی کرد چون دستگاه ها اصلا آلودگی صوتی ابجا نمی کننند و لرزش ندارند.
در این امکان که از تجهیزات مدرن استفاده می شود پارگی فرش و آسیب رساندن به آن وجود ندارد چون قبل از شستشو تمام خصوصیات فرش بررسی می شود و درجه آب و درجه شستشو و نوع مواد مصرفی متناسب با نخ و بافت فرش تعیین می شود.

مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه قالیشویی با شماره 09125095994 تماس حاصل نمایید.

ملاک های انتخاب این صنعت در تهران

قطعا شما هم ضرب المثل زیبای هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری را شنیده اید اما این ضرب المثل در مورد قالیشویی تمام اتوماتیک در تهران صدق نمی کند. در بعضی قالیشویی ها ملاک افراد تنها تعرفه ای است که گرفته می شود و دیگر توجهی به فرش و نوع شستشو داده نمی شود. اما برخی افراد ملاک انتخاب را نوع تجهیزات و روش های شستشو می دانند و برای آن ها مهم است که فرش آن ها چگونه و با چه موادی شسته می شود.

شرکت قالیشویی اتوماتیک در تهران

قالیشویی های تمام اتوماتیک از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده می کنند که طراحی آن ها با استفاده از فناوری های نوین و پیشرفته است و قطعات این دستگاه ها از مرغوب ترین قطعات داخلی و خارجی استفاده می شود. تمام این هم طول عمر دستگاه ها را افزایش می دهد و هم رضایت مشتریان را به دنبال دارد. پس در درجه اول انتخاب خود را فقط قیمت خدمات قرار ندهید و به نوع دستگاه ها و کیفیت شستشو توجه داشته باشید.

به طور کلی برای انتخاب یک قالیشویی مناسب ملاک هایی از جمله تضمین کیفیت فرش، تضمین عدم پارگی، تناسب قیمت با دستگاه های مورد استفاده، سرعت بالا در شستشو و تحویل به موقع فرش و ….می توانند به شما کمک کنند که یک قالیشویی مناسب انتخاب کنید. اگر به عنوان یک کسب و کار نوپا می خواهید یک قالیشویی اتوماتیک راه اندازی کنید می توانید تجهیزات خود را از ماشین سازی عزیزی تهیه کنید. این مجموعه با سال ها فعالیت در خصوص تولید ماشین آلات قالیشویی توانسته است هم رقیب تولید کننده های خارجی باشد و کیفیت دستگاه های خود را با کارایی و طول عمر زیاد به خریداران ثابت کند.

 

درباره modir

پیشنهاد ما به شما

ساخت انواع دستگاه خشک کن فرش در ایران

انواع خشک کن لوله ای فرش در قالیشویی

انواع خشک کن لوله ای فرش در قالیشویی تجهیزات قالیشویی | ماشین آلات قالیشویی | …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با مدیریت