چه ماشین آلاتی برای قالیشویی مناسب است

ماشین آلات مناسب قالیشویی

 

فروش ماشین آلات قالیشویی | دستگاه آبگیر لوله ای | عزیزی ماشین : شستشوی فرش ها با استفاده از ماشین آلات برای

قالیشویی یکی از مهمترین ابزارهای جلب رضایت مشتریان در گذر زمان بوده است. کیفیت شستشو تنها با استفاده از ماشین آلات پیشرفته انجام میشود . در گذر زمان برخی از دستگاه های قدیمی کاملا از رده خارج شده اند و جای آن ها را دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته گرفته است.

با افزایش جمعیت و گسترش شهرنشینی امکان شستشوی فرش ها در منزل نخواهد بود و روز به روز به تعداد کارگاه های قالیشویی افزوده می شود. راه اندازی قالیشویی در گذشته بی دغدغه بود و فقط داشتن فضایی برای شستشو و خشک کردن و چند نفر نیروی انسانی اکتفا می کرد اما این روش های سنتی جوابگوی این حجم از جمعیت را ندارد و نیاز به قالیشویی های مدرن با امکانات پیشرفته دو چندان شده است.

 

چه ماشین آلاتی برای قالیشویی مناسب است

اهمیت استفاده از ماشین آلات در صنعت قالیشویی

امروزه در سراسر کشور قالیشویی های زیادی مجهز به ماشین آلاتی برای قالیشویی هستند. 

در شستشوی انواع فرش های دستباف و ماشینی ماشین آلات بخصوصی لازم است که به وسیله ی این دستگاه ها شستشوی فرش ها در زمان کمی انجام می شود. برای تمامی مراحل شستشو دستگاه های مختلفی با مدل های متنوعی وجود دارند که مشخصات فنی و ویژگی های ظاهری و کاربردی هر دستگاه متفاوت است است و در نهایت این قالیشویی شماست و بودجه ای که به این کار اختصاص می دهید تعیین می کند که از چه ماشین آلاتی برای قالیشویی استفاده کنید.

انواع مختلف این دستگاه ها از لحاظ فنی

در شستشوی فرش ها برای هر تمام مراحل گردگیری، شستشوی فرش، آبگیری و خشک کردن دستگاه های مختلفی وجود دارند که این ماشین آلات در دو نوع دستی و اتوماتیک وجود دارند که هر کدام با ویژگی های منحصر به فردی که دارند برای شستشوی نوع خاصی از فرش ها مناسب هستند.

ماشین آلات مناسب برای شستشوی انواع فرش ها

ماشین آلات برای قالیشویی در انواع دستی و اتوماتیک وجود دارند. نوع دستی این دستگاه ها شامل دستگاه های شلاق زن هستند که با حرکات ضربه ای شستشوی فرش را انجام می دهند. در قالیشویی هایی که از تجهیزات دستی استفاده می کنند می توان به دستگاه برس استوانه ای اشاره کرد که دارای برسی به ابعاد ۷۰ تا ۹۰ سانتی متر می باشد.

یکی دیگر از دستگاه های این دسته ماشین آلات شستشوی دو موتوره گیربکسی هستند که برای شستشوی فرش دو برس دیسکی به ابعاد ۴۰ سانتی متری دارند که شستشویی زیبا و بی نقص را انجام می دهند.

در قالیشویی های سنتی مراحل آبگیری از طریق دستگاه های آبگیر دیگی و خشک کردن به شیوه سنتی نور آفتاب انجام می شود.

ساختار دستگاه های اتوماتیک فرش

اما ساختار ماشین آلات اتوماتیک تا حدودی متفاوت تر است و قالیشویی هایی که از تجهیزات تمام اتوماتیک استفاده می کنند نیاز به نیروی انسانی زیادی ندارند. دستگاه های اتوماتیک برای شستشو به دو شکل ریلی و رومیزی عرضه می شوند. نوع ریلی این دستگاه ها در دو مدل برس استوانه ای و برس دیسکی وجود دارند.

در ماشین آلات شستشوی ریلی با پهن کردن فرش و ثابت قرار دادن آن عمل شستشو توسط دستگاه انجام می شود و با حرکت ماشین بر روی قالی شسته می شود که در مدل های رومیزی این عمل انجام نمی شود و شستشو به وسیله نوار نقاله انجام می شود. دستگاه های آبگیری لوله ای یکی از ماشین آلات مناسب برای قالیشویی های مدرن هستند که عمل آبگیری را به سرعت انجام می دهند و به بافت فرش آسیب نمی زنند. کیفیت شستشو با ماشین آلات مناسب دو چندان می شود و اگر قالیشویی های بودجه کافی داشته باشند بهتر است از امکانات تمام اتوماتیک استفاده کنند تا بازدهی بیشتری داشته باشند.

مزایای استفاده از این تجهزات برای قالیشویی

صنایع شستشوی فرش بدون داشتن ماشین آلات برای قالیشویی کاری طاقت فرسا و مشکل است. از مهمترین مزایای انجام کار با تجهیزات مناسب، سرعت عمل و کیفیت بهتر است. استفاده از ماشین آلات به نیروی انسانی کمتری برای شستشو نیاز دارد. روش های شستشو با ماشین الات مقرون به صرفه تر است.

مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه قالیشویی با شماره 09125095994 تماس حاصل نمایید.

مصرف آب در روش های سنتی و بدون ماشین الات بسیار زیاد بود و میزان مصرف مواد شوینده غیر قابل کنترل بود اما در شستشو با ماشین الات هم مصرف آب و هم مواد شوینده کنترل می شود و با داشتن سیستم های تصفیه دوباره آب به خوبی می توان از مصرف بی رویه آب جلوگیری کرد.

دستگاه های شستشو و خشک کردن فرش از قطعات استاندار ساخته می شوند و با کمترین صدا عمل شستشو و خشک کردن را انجام می دهند.
دستگاه های شستشوی اتوماتیک فرش از سیستم های ویژه ای برای شستشوی فرش دستباف برخوردار هستند و عمل شستشو را برای انواع سایزهای فرش انجام می دهند.

لیست انواع ماشین آلات برای قالیشویی

قیمت ماشین آلات برای قالیشویی

قیمت انواع ماشین آلات برای قالیشویی تحت تاثیر آپشن هایی است که هر دستگاه دارد. دستگاه ها هر چه امکانات مجهز تری داشته باشند و از فناوری پیشرفته در ان ها استفاده شده باشد قطعا قیمت بیشتری هم دارند. انواع دستگاه های مناسب را می توان هم در نمونه خارجی و هم داخلی با کیفیت بالا تهیه کرد از آنجا که قطعات نمونه های داخلی هم تا حدودی وارداتی هستند پس قیمت دستگاه ها تحت تاثیر نوسانات ارزی است. از آنجا که تجهیزات تمام اتوماتیک قیمت بالاتری دارند پس می توانید نمونه های داخلی با کیفیت را تهیه کنید.

ماشین آلات عزیزی یک تولید کننده موفق ماشین آلات برای قالیشویی است که تمام تولیدات خود را بر اساس استانداردهای روز جهانی تولید و عرضه می کند گارانتی و خدمات پس از فروش این دستگاه ها گویای کیفیت مناسب آن ها است. این مجموعه هم دستگاه نو و هم کارکرده با قیمت مناسب دارد.

پس از شما نتوانید مدل های جدید را خریداری کنید می توانید ماشین های کارکرده را خریداری کنید. قیمت دستگاه ها با توجه به قطعات ان ها تعیین می شود و لزوما کارکرده یا نو بودن دستگاه تاثیر چندانی در قیمت نخواهد داشت.

درباره modir

پیشنهاد ما به شما

ساخت انواع دستگاه خشک کن فرش در ایران

انواع خشک کن لوله ای فرش در قالیشویی

انواع خشک کن لوله ای فرش در قالیشویی تجهیزات قالیشویی | ماشین آلات قالیشویی | …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با مدیریت