لیست قیمت دستگاه قالیشویی

قیمت دستگاه قالیشویی

تجهیزات قالیشویی | آبگیر لوله ای فرش : عزیزی ماشین : عمدتا لیست قیمت دستگاه قالیشویی که در شرکت های مختلف به شیوه ماشینی راه اندازی شده و مشغول به کار هستند متغیر بوده و تحت تاثیر پارامترهای گوناگون می باشد. به طور کلی این دستگاه حاوی چند نوع می باشند که معمولا هر یک کار ویژه ای مانند شستشو، بسته بندی و خشک کردن را انجام می دهند.

با بکارگیری این دستگاه ها و با فناوری مدرن سطح کیفی شستن فرش و قالی و خشنودی و رضایت مشتری افزایش یافته است. این سیستم ها خودکار می باشند که هم عمل شستشو و هم عمل خشک کردن رد بدون اینکه هیچ گونه صدمه ای به الیاف و بافت فرش وارد کند را انجام می دهد.

در این شیوه با حداقل نیاز به نیروی کار انسانی قالی ها مراحلی را نظیر گردو خاک گیری، شستشوی کامل و یکدست، خشک کن صنعتی، گرمخانه گازی، نظارت متخصصان، رفوگری فرش و لکه گیری را سپری می کنند. این سیستم ها معمولا دارای انواع مختلف با قیمت های متنوعی می باشند که هر یک برای عملی ویژه به کار برده می شوند.

لیست قیمت انواع دستگاه قالیشویی

معرفی انواع دستگاه قالیشویی

در کارخانه ها و کارگاه های شستشوی فرش و قالی از اقسام متنوعی از دستگاه قالیشویی خودکار برای شستن فرش ها و قالی ها استفاده می شود.‌ من جمله عمده ترین و پر استفاده ترین این سیستم ها می توان سیستم قالیشویی ریلی، سیستم قالیشویی پولیشر دو فرچه، سیستم قالیشویی ثابت، دیسکی و سیستم های موکت شویی صنعتی را نام برد.

مزایای بکارگیری از دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک

استفاده از دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک دارای امتیازاتی به شرح زیر می باشد:

صرفه جویی در وقت و اعمال امور در حداقل زمان ممکن
بالا رفتن سرعت کارایی
از مزایای به کارگیری دستگاه اتوماتیک نظافت قالی می توان به دقت به کلیه استاندارد های بهداشتی اشاره نمود.
صرفه جویی در بکارگیری از آب
صرفه جویی در میزان برق مصرفی
پایین آوردن لرزش ها و تکان های سیستم
بالا رفتن حس خشنودی و رضایتمندی مشتری
از دیگر مزایای به کارگیری سیستم اتوماتیک قالیشویی می توان ممانعت از پارگی فرش و صدمه دیدن آن را نام برد.
به کارگیری از این دستگاه سبب می شود عمیق ترین لکه ها و آلودگی ها از روی فرش برطرف شوند.

معیار خرید دستگاه قالیشویی چیست؟

دستگاه قالیشویی دارای اقسام ، سایز و سطح کیفی متنوعی می باشد که با ملاحظه به احتیاجات کاربر ارائه شده است. سطح کیفی و میزان عملکرد شستشوی فرش مخصوصا در قسمت ریشه شویی و برطرف نمودن لکه فرش من جمله فاکتور های عمده در این سیستم ها می باشد و بکارگیری از برس های توانمند با سطح کیفی بالا و همچنین میزان ماندگاری دستگاه ، استهلاک محدود و اگاهی از مقدار برق مصرفی من جمله عوامل دیگری است که در زمان خرید دستگاه بایستی به آنها توجه نمود.

در زمان تعیین و انتخاب این سیستم بایستی از مشخصه و خصوصیات فنی و معیار های سیستم آگاهی کافی داشته باشید.
برای خرید این سیستم نبایستی نرخ آن را مدنظر قرار دهید.

سیستم های بسیاری وجود دارند که ساخت ایران بوده و با مطلوب ترین متد های ممکن و با به کارگیری از با کیفیت ترین قطعات تولید شده اند و ماندگاری بالا و با کیفیتی دارند، ولی در مجموع برای خرید دستگاه های مدرن و خودکار قالیشویی بایستی عواملی را معیار خویش قرار دهید تا بدین صورت بتوانید بهترین خرید ممکن را انجام دهید.

دارای ضمانت نامه قطعات باشد ، سطح کیفی آن را ضمانت کنند.
متناسب بودن سیستم مورد نظر با سطح نیاز شخص
تطابق نرخ سیستم با قابلیت های آن
 نیرو و قدرت موتور و نیروی تمیزکنندگی آن
 برق مصرفی سیستم
 تکان، لرزش و صدای ایجاد شده به وسیله سیستم قالیشویی
ماندگاری سیستم و قطعات آن
و….
مسئله دیگری که بایستی حتما به آن دقت نمایید این است که با اشخاص کاربلد در این حیطه مشورت کنید تا از فوت و فن کار اطلاع یافته و سیستمی را عینا متناسب با نیاز خود تهیه کند و که بعدا ناچار به تهیه مجدد دستگاه دیگری شود و متحمل هزینه های اضافی شود.

عوامل موثر بر لیست قیمت دستگاه قالیشویی

کمپانی هایی برای ساخت دستگاه قالیشویی هم در ایران هم خارج از کشور وجود دادند که با دقت به معیار ها و استاندارد های ویژه می توانند سیستم های متنوعی را بسازند.

قطعا لیست قیمت دستگاه قالیشویی که در داخل کشور تولید شده است مقرون به صرفه تر است اما در زمان خرید از خارج از کشور هم بایستی این مسئله را مدنظر قرار داد که از کدام کشور قرار است محصولی را خریداری نمایید به همین دلیل به شما پیشنهاد می شود نخت اقسام متنوع این سیستم را بشناسید سپس به خرید مبادرت کنید.

بنا به علل و دلایل گوناگونی قیمت این دسته از تجهیزات می تواند متغیر باشد که شامل:

ساخته شده در ایران یا خارج از کشور است.
رقابت میان برند های متنوع
سطح کیفی مناسب قطعات در زمان تولید
دارا بودن گارانتی و خدمات پس از فروش
نوع احتیاجات مشتری
در این صورت به این علل نرخ ها می تواند کاملا متمایز باشند.

مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه قالیشویی با شماره 09125095994 تماس حاصل نمایید.

ویژگی های منحصر به فرد دستگاه قالیشویی

دستگاه قالیشویی با توجه به انواع متنوعی که دارد امروزه توانسته با کارایی ها و عملکرد ویژه خود نیروی کار انسانی را به حداقل برساند و بدون هیچ گونه آسیبی به بافت فرش آنها را بشوید. این سیستم دارا خصوصیاتی نظیر:

لیست فروش دستگاه های قالیشویی

خروج املاح و مواد شوینده

سرعت زیاد سیستم آبگیر لوله ای یا سیستم خشک کن سبب خارج شدن فوری مواد شوینده از درون الیاف فرش می شود.

صرفه جویی در زمان

یکی از ویژگی های این دستگاه صرفه جویی در زمان می باشد. شتاب در سیستم های قالیشویی آبگیر لوله ای معمولا در میان انواع مختلف حرف اول را می زند که این مسئله توانسته زمان آبگیری فرش و قالی را به حداقل ممکن برساند.

صرفه جویی در مصرف انرژی

سیستم ها با استفاده از قطعات back- to- back از اینرسی لوله، زمان توقف برای مبدل و برگرداندن به کانال برق مورد استفاده قرار می گیرد. در برخی نواحی این انرژی به شکل گرما به گرمخانه قالی و فرش انتقال داده می شود.

جاذب ارتعاش

از عمده ترین ویژگی های آن می توان به جاذب ارتعاش اشاره کرد. سیستم خشک کن با به کارگیری از ساختار مهندسی شده و موثر برای جاذب ارتعاشات سیستم ، لرزش ها و تکان های موجود در سیستم را به کمترین حد ممکن رسانده است.

درباره modir

پیشنهاد ما به شما

ساخت انواع دستگاه خشک کن فرش در ایران

انواع خشک کن لوله ای فرش در قالیشویی

انواع خشک کن لوله ای فرش در قالیشویی تجهیزات قالیشویی | ماشین آلات قالیشویی | …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با مدیریت