بهترین تجهیزات اتوماتیک شستشوی فرش و موکت

تجهیزات اتوماتیک شستشوی فرش

 

تجهیزات قالیشویی | دستگاه قالیشویی | عزیزی ماشین : تجهیزات اتوماتیک شستشوی فرش ، برای حل تجهیزات تمیز کردن کارآمد در مقیاس بزرگ طراحی شده است.

برای شستشوی فرش های خانگی طراحی شده است. این یک اثر شستشو خوب ، سریع ، راندمان بالا ، صرفه جویی در وقت و سایر ویژگی ها است ، آیا یک شرکت بزرگ تولید فرش ، کارخانه خشکشویی مرکزی و مرکز تمیز کردن فرش تجهیزات شستشوی لازم است.

در هزینه ها صرفه جویی کنید، با استفاده از ماشین های شستشوی فرش اتوماتیک رومیزی تولیدی و سودآوری بیشتری داشته باشید.

این بهره مندی از تجهیزات مدرن باعث میشود تا راندمان کاری شما بالاتر برود و یکسری هزینه های جانبی شما کاهش پیدا کند.

تجهیزاتی که در کارخانه عزیزی ماشین طراحی و ساخته میشود با استفاده از دانش روز دنیا تولید شده و به کشورهای همسایه نیز صادر میشود.

سازنده تجهیزات اتوماتیک شستشوی فرش

تجهیزات قالیشویی فرش کاملاً خودکار موثر و با دوام محلول شستشوی فرش و دستیابی به بالاترین ظرفیت ها است. مجهز به 8 برس دیسک و 2 برس رول – یکی از برس های رول هم فرش را می شویند و هم پر و گرد و غبار سطح فرش را از بین می برد ، در حالی که دیگر برس رول تجهیزات شستشوی فرش سطح زیرین فرش ها را شسته و تمیز می کند.

فرش یک نیاز بسیار رایج است و محبوب ترین نوع پوشش است که در کف خانه ها مورد استفاده قرار میگیرد، فرش در بیشتر خانه های سراسر جهان یافت می شود.

فرش ها خوب و گرم و بسیار شیک هستند، اما همه چیز در مورد فرش خیلی عالی نیست، بسیاری از مردم با لکه ها و آلودگی ها روبرو می شوند.

برای تمیز کردن صحیح فرش هایی که به آن احتیاج دارید،یک حرفه ای استخدام کنید یا تجهیزات تخصصی برای خود تهیه کنید.

انواع مختلف تجهیزات قالیشویی

بسیاری از تجهیزات برای تمیز کردن فرشها هستند ،تجهیزات بسیار مقرون به صرفه بیشتری وجود دارد. این تجهیزات برای شستشوی انواع فرش در کارخانه ها تهیه شده اند تا بهترین شستشو را برای شما به ارمغان بیاورند.

اکثر مردم می دانند که استفاده از این تجهیزات قالیشویی برای شستشوی اواع فرش و موکت بسیار راحت تر است، بیشتر موکت شوی ها پاک کننده بخار هستند. از بخار آب گرم می توان برای از بین بردن لکه ها و علائم فرش شما استفاده کرد.

لکه ها با استفاده از برس پاک می شوند، این قطعات باید فقط برای مصارف خانگی استفاده شوند، آنها برای استفاده تجاری نامناسب هستند و به طور معمول خشک شدن فرش به درستی امکان پذیر نیست.

ممکن است چند ساعت طول بکشد تا فرش به درستی خشک شود وکپک می تواند یک مشکل اساسی باشد زیرا فرش ها به آرامی خشک می شوند.

مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه قالیشویی با شماره 09125095994 تماس حاصل نمایید.

برای خشک کن کردن فرشها بهترین دستگاه دستگاه خشک کن لوله ای فرش میباشد که در کمترین زمان ممکن فرش رو خشک میکندو به بافت فرش نیز هیچ آسیبی وارد نمیکند.

1. سیستم کنترل PLC + عملکرد صفحه لمسی

2. آسان برای کار ، نیاز به 1-2 کارگر کافی است

3. نوار نقاله با کنترل سرعت این می تواند آزادانه جلو و عقب حرکت کند. در طی انواع شیمیایی

4. دو ردیف نازل برای زنگ زدن ، آب و مواد شیمیایی صابون گنجانده شده است

5. شش یا هشت برس. و برس ها می توانند به صورت چپ و راست ، در جهت عقربه های ساعت یا در خلاف جهت عقربه های ساعت حرکت کنند.

6. دو برس استوانه ای برای بالا رفتن

7. انعطاف پذیری ارتفاع برس ها را تنظیم کنید – با توجه به ضخامت فرش ها در هر فرش. نیازی به تنظیم دستی نیست.

تولید تجهیزات اتوماتیک شستشوی فرش

 

دستگاه های شستشوی فرش سری برای برطرف کردن مشکل تمیز فرشهای کثیف طراحی شده است.

این متخصص در شستشوی سریع است، سرعت ، کارایی بالا ، صرفه جویی در وقت و انرژی. انتخاب خوب برای کارخانه بزرگ قالیشویی ،

ما راه حل های کامل فرش برای هر نوع تمیز کننده ای داریم. از مقدماتی تا بالاترین ظرفیت و پیشنهادات کاملاً اتوماتیک ، ما ماشین آلاتی را برای همه شرکت های تمیز کننده اندازه تولید می کنیم تا متناسب با بودجه شما باشد.

 

ویژگی این تجهیزات شستشوی فرش

دو روش کار: کنترل صفحه لمسی و کنترل دکمه ؛ کل دستگاه از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا ساخته شده است. قطعاً برای 20 سال کار می کند. برس های دایره ای با سیستم کنترل انعطاف پذیر هستند به فرشها آسیبی نمی رساند.

برس های دایره ای

کارایی بالا

مقاومت در برابر خوردگی در برابر اسید و سوزش خوب است، مناسب برای مواد شیمیایی مختلف برای تمیز کردن فرش، با پمپ مواد شوینده. مواد شیمیایی را ذخیره کنید.

با سوئیچ های محدود عرض فرشها را می توان آزادانه تنظیم کرد. با پمپ های ورودی دو برابر آب. صرفه جویی در مصرف آب. با استفاده از سیستم جمع آوری آب کثیف ، آب کثیف می تواند در محل مشخص زهکشی شود.

 

تجهیزات قالیشویی اتوماتیک

معرفی محصول

1. کل ماشین طراحی انسانی آسان برای کار است. با توجه به شکل فرش ، فقط به 1-2 کارگر نیاز دارید تا کار کنند.

2. عرض شستشوی معمول فرش 4 متر ، عرض فرش متفاوت است. عرض بیشتر را می توان سفارشی کرد.

3. عرض شستشوی فرش ، این می تواند یک تکه فرش باشد ، بیش از 4 متر

4. سیستم کنترل PLC را تصویب کنید ، عملکرد صفحه لمسی ، در همان زمان شما می توانید با دکمه عملکرد دستی کار کنید.

5. آسان برای کار ، نیاز به 1-2 کارگر منفرد

6. تسمه نقاله دارای کیفیت خوب در برابر خوردگی ، اسید و قلیا ، مناسب برای انواع مواد شوینده فرش است ، توصیه می شود از مواد شوینده کمتری برای شستشو استفاده کنید.

7. عرض شستشو را می توان آزادانه تنظیم کرد ، سرعت و جهت برس را می توان آزادانه تنظیم کرد ، عمر مفید برس را افزایش می دهد.

8. نازل کمترین حجم آب را فراهم می کند.

9. پمپ Peristaltic به طور خودکار سیستم صابون اضافه کنید.

10. صرفه جویی در انرژی ، آب و هزینه کار

11. استخر دفع فاضلاب ، فاضلاب را جمع می کند.

12. عرض شستشو می تواند قابل تنظیم ، کم هزینه باشد.

ماشین های تمیز کننده فرش تجاری

آیا به دنبال ماشین های تمیز کننده فرش تجاری هستید؟ ماشین آلات اتوماتیک ما بهترین ماشین های شستشوی فرش هستند که می توانید برای صنعت فرش و فرش منطقه ای خود داشته باشید.

این تجهیزات اتوماتیک شستشوی فرش تجاری هزینه کار ، مصرف آب ، کار با آن آسان و فضای کمتری را کاهش می دهد. آنها به شما کمک می کنند هر روز فرشهای بیشتری بشویید بنابراین باعث افزایش بهره وری و سود دهی می شوند.

 

تولید تجهیزات اتوماتیک شستشوی فرش

دستگاه شستشوی فرش اتوماتیک

دستگاه شستشوی فرش اتوماتیک ما در دو نوع کامل و کم حجم قرار دارند و هر مدل در سه عرض مختلف موجود است. در اینجا چند تفاوت اصلی بین این تجهیزات وجود دارد:

BRS Full بهترین ماشین لباسشویی فرش است. مدل بی آر اس 320 F می تواند فرشهایی با عرض 10 ′ 6 را پردازش کند. با سیستم کنترل کامپیوتری ، هر فوت مربع فرش هایی که مسواک می زنند به طور مساوی بدست می آیند.

مسواک زدن فرش های سری BRS متعادل بمانند و بارهای توزیع شده به همان اندازه را در سینی اعمال کنند ، بدون اینکه خطوط نازکی روی فرش بگذارید ، نظافت را انجام می دهند.

دستگاه قالیشویی بی آر اس دارای ویژگی چرخش برس در جهات مختلف است. این ویژگی جاسازی شده در عمق توده فرش ها را از بین می برد، ماشین لباسشویی BRS ، پیش شستشو یا شستشوی دو مرحله ای را می توان ترجیحاً انجام داد.

این ویژگی را می توان در واحد کنترل PLC انتخاب کرد. با واحد کنترل PLC ، سرعت برس های دستگاه را می توان در سطوح مختلف تنظیم کرد. ماشین لباسشویی فرش بی آر اس می تواند کیفیت استاندارد مشابهی را بدون محدودیت زمانی ارائه دهد. این دستگاه به شما کمک می کند تا 80٪ در آب ، مواد شوینده و نیروی کار صرفه جویی کنید.

کارخانه تولیدی عزیزی ماشین با دانش روز متخصصین خود و بهره مندی از فناوری روز دنیا بهترین تجهیزات قالیشویی را در ایران تولید کرده و برای صادرات این محصول نیز اقدام میکند. کیفیت و قیمت ماشین آلات عزیزی توان رقابت با محصولات خارجی را دارد و به همین دلیل به کشورهای اسیایی صادر میشود.با برخورداری از خدمات شرکت ما از گارانتی یکساله و پشتیبانی همیشگی تجهیزات مدرن قالیشویی بهره مند بشوید،با ما به جمع حرفه ای ها بپیوندید.

درباره modir

پیشنهاد ما به شما

ساخت انواع دستگاه خشک کن فرش در ایران

انواع خشک کن لوله ای فرش در قالیشویی

انواع خشک کن لوله ای فرش در قالیشویی تجهیزات قالیشویی | ماشین آلات قالیشویی | …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با مدیریت