ساخت دستگاه قالیشویی

سازنده بهترین دستگاه های قالیشویی در ایران

کارخانه ماشین سازی عزیزی با در اختیار داشتن کادر مهندسی مجرب و متخصص در قسمت طراحی،تولید و راه اندازی ،تعمیرات و فروش با داشتن توانمندیهای بسیار بالا و انجام پروژه های متعدد آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

ماشین سازی عزیزی با بیش از ۴ دهه سابقه تولید انواع دستگاه های قالیشویی و ارائه خدمات پس از فروش حضور موثر در عرضه تولید و فروش را دارد.

ماشین سازی عزیزی بنا دارد پیشروی سریع و همه جانبه خود را در ساخت دستگاه قالیشویی و همچنین دستگاه های اتوماتیک شستشو ادامه دهد و مشتریان خود را مشعوف و شگفت زده کند.

دستگاه قالیشویی دستگاهی برای شستن قالی می باشد که توسط نمایندگی های قالیشویی به کار می رود. ساخت دستگاه قالیشویی توسط شرکت های متعددی در داخل کشور صورت می گیرد قالیشویی های موجود در سطح کشور از تولید ات این شرکت ها استقبال لازم را به عمل اورده اند و از تولیدات این شرکت ها خریداری کرده اند. برای شروع کار یعنی ساخت دستگاه قالیشویی در ابتدا باید یک سری موارد را در نظر گرفت که از جمله ان ها میزان نیازهای بازار به این دستگاه ها، کاربرد هایی که قالی شویی ها از دستگاه انتظار دارند را مد نظر داشت. و برخی معیار های دیگر که در ادامه به ان ها خواهیم پرداخت را در نظر گرفت و به ساخت دستگاه قالیشویی اقدام نمود.

سازنده دستگاه قالیشویی:

. ساخت دستگاه قالیشویی در برخی از  این شرکت در زمان تحریم ها نیز متوقف نشده که هیچ بلکه روز به روز این شرکت به تکنولوِژی خود در این زمینه افزوده است. دستگاه قالیشویی جز اساسی ترین بخش های قالیشویی می باشد. نمایندگی های قالیشویی میتوانند با به کار گیری دستگاه های تولید شده توسط ماشین سازی عزیزی به اعتبار خود بیافزایند و اعتماد مشتریان خود را در کم ترین زمان ممکن به دست اورند. ساخت دستگاه قالیشویی همیشه باید بر اساس معیارهایی بوده باشد که در این جا به چند مورد از این معیار ها نظیر، قدرتمند بودن دستگاه، کیفیت بالا در هنگام شستن قالی و فرش، سرعت بالای دستگاه، نداشتن سرو صدا در هنگام کار و عدم لرزش دستگاه در هنگام کار کردن از این موارد بوده است که همیشه باید شرکت های ساخت دستگاه قالیشویی اتوماتیک ان ها را رعایت کنند. خریداران این دستگاه ها به طور معمول بر اساس این موارد دستگاه مورد نظر را انتخاب می کنند. شرکت های سازنده دستگاه قالیشویی در تلاش هستند که برای رسید به استاندارد های مورد نیاز خریداران در سطح بازار تمامی رقبا را از بازار این دستگاه حذف کنند. و به همین منظور به استاندارد های ملی و بین‌لمللی فکر می کنند. در دستگاه قالیشویی دو درب و دو بلبرینگ تعبیه می کنند که این کار باعث هم راستایی جلو و عقب دستگاه شده و این هم ترازی نیز مانع از لرزش دستگاه در هنگام روشن بودن می شود.

ساخت دستگاه قالیشویی اتوماتیک:

ساخت دستگاه قالیشویی در سطح کشور در دو نوع متنوع ریلی و ثابت تولید شده و جهت استقاده قالی شویی ها به بازار عرضه می گردد. این دستگاه ها در ابعاد و انواع متنوع بر اساس نیاز مشتری تولید شده و با کارایی شست و شوی خوب در بازار عرضه می گردد. شرکت های سازنده با به کار گیری تکنولوژی رود دنیا و علم نوین این دستگاه ها را تولید می کنند. استفاده کردن از دستگاه های قالیشویی روز دنیا یکی از ملزومات نمایندگی های قالیشویی در سطح کشور بوده است. امروزه در سطح کشور بیش از ۹۰ درصد مردم فرش ها و قالی های خود را جهت شستن و ترمیم کردن به قالی شویی ها تحویل می دهند. به طور که در سطح جامعه ساخت این دستگاه ها به یکم نیاز اساسی تبدیل شد تا برخی از شرکت های دست به کار شده و این دستگاه را برای قالی شویی ها مهیا کنند. ساخت دستگاه قالیشویی توسط صنایع تولیدی بر اساس نیاز مشتریان و انتظارات این عزیزان و قالی شویی ها صورت می گیرد.

سازنده دستگاه قالیشویی:

 شرکت های سازنده دستگاه قالیشویی در سطح کشور در تلاش هستند  که در ابتدای کار بازار محصول خود را قبل از تولید کردن تعیین کنند و برای آن یک برنامه ریزی دقیقی اتخاذ کند. و در مرحله بعد این شرکت ها با به کار گیری محصولات اولیه خام مرغوب جهت تولید دستگاه اعتماد مشتریان خود را به دست می آورند. از طرفی دیگر برخی از این سازندگان در تلاش هستند که در خارج کشور نیز برای محصولات خود مشتری داشته باشند. ساخت دستگاه قالیشویی اتوماتیک همان طور که گفته شد توسط ارگان های متعددی صورت می گیرد. قیمت ساخت دستگاه قالیشویی اتوماتیک نسبت به نوع دستی این محصول کمی گرانتر بوده است.

مزایای استفاده از دستگاه قالیشویی:

 دستگاه قالیشویی فرش را بدون دخالت دست انسان می شود که این مورد یکی از انتظارات اساسی مشتریان در سطح کشور بوده است قالیشویی هایی که از این دستگاه استفاده کنند از مشتریان بالایی برخوردار خواهند بود. تمامی عملکرد این دستگاه به صورت اتوماتیک صورت می گیرد. در واقع این دستگاه آلودگی و کثیفی قالی را در کم ترین زمان ممکن تمیز کرده و در اسرع وقت قالی را به صورت خود کار خشک نموده و به مشتری تحویل می دهد. مزایای دیگر این دستگاه سرعت و کیفیت بالای می باشد که در عید نوروز یکی از پارامتر های مهم برای خانوار ها می باشد.

دستگاه های تولید شده در ماشین سازی عزیزی :

دستگاه اتوماتیک قالیشویی ثابت و متحرک 

دستگاه خاک گیر ضربه ای 

دستگاه خاک گیر دورانی

دستگاه پولیشر تک موتوره

دستگاه پولیشر دوموتوره

دستگاه شلاق زن

دستگاه آبگیر لوله ای با درب

دستگاه آبگیر لوله ای بدون درب

دستگاه آبگیر دیگی

دستگاه آبگیر غلطکی و….

دستگاه های فوق دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.

اطلاعات تماس با ماشین سازی عزیزی:

موبایل:۰۹۱۲۵۰۹۵۹۹۴ دفتر مرکزی: ۰۲۱۳۳۱۵۸۵۵۷ تلفکس:۰۲۱۳۳۶۴۰۲۸۳

5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

ارتباط با مدیریت
Send via WhatsApp