دستگاه قالیشویی دست دوم

دستگاه قالیشویی اتوماتیک دست دوم

قیمت دستگاه قالیشویی دست دوم نسبت نو آن کمتر است و مزایای اقتصادی زیادی برای خریدار دارد. اما آیا کم بودن قیمت دستگاه قالیشویی دست دوم مشکلی برای کار آن ایجاد نمی‌کند. از کجا باید دستگاه قالیشویی دست دوم را خریداری کنیم و چه مراکزی اقدام به فروش دستگاه قالیشویی دست دوم می‌کنند؟

زندگی و مدرن و شرکت‌های قالیشویی

امروزه با توجه به مدرنیزه شدن زندگی‌ها و همچنین آپارتمان نشینی امکان شستن فرش‌ها و قالی‌ها در منزل شخصی وجود ندارد. به همین دلیل است که شرکت‌های قالیشویی بسیاری به وجود آمده‌اند که قالی را درب منزل تحویل گرفته و پس از شست و شو مجدداً آن را درب منزل تحویل خواهند داد. در این مقاله قصد داریم در مورد دستگاه قالیشویی دست دوم و مزایای خرید آن صحبت کنیم. اگر قصد خرید دستگاه قالیشویی دست دوم برای شرکت قالیشویی خود دارید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

دستگاه قالیشویی دست دوم

دستگاه‌های قالیشویی تأثیر زیادی در موفقیت یک شرکت قالیشویی دارند، به صورتی که هرچه قدر کیفیت این دستگاه‌ها بیشتر باشد، فرش‌ها با کیفیت بهتری شسته می‌شوند و رضایت مشتریان بهتر جلب می‌شود. بسیاری از شرکت‌های قالیشویی در ابتدای امر بودجه کافی برای خرید دستگاه‌ های قالیشویی نو با کیفیت مناسب ندارند و لذا اقدام به خرید دستگاه‌های بی کیفیت می‌کنند. اما این کار در آینده قطعاً موجب عدم موفقیت یک شرکت قالیشویی خواهد شد. شرکت با فروش دستگاه قالیشویی دست دوم با قیمتی مناسب این امکان را برای شما فراهم می‌کند که آینده کاری خود را تضمین کنید.

فروش دستگاه قالیشویی 

دستگاه قالیشویی که توسط شرکت ما به فروش می‌رسند از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مجهز به ۶ ردیف برس مسواکی به همراه کارگیر ۴ متر و همچنین ۶ ردیف برس دیسکی به همراه کارگیر ۴ متر هستند. همچنین این دستگاه‌ها دارای برس سیلندری هستند که برای  رفع آلودگی‌های عمقی مورد استفاده قرار می‌گیرد و کارگیر آن ۴ متر است. این دستگاه‌ها دارای تابلوی کنترل هستند که قابلیت حفاظت بالا و همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع و فشار برس‌ها برای انواع مختلف فرش‌ها را دارا می‌باشد. سرعت شستشوی این دستگاه‌ها بالا بوده، به صورتی که زمان شستشوی یک فرش ۱۲ متری حداکثر ۴ دقیقه می‌باشد. سرعت غلتک‌ها را می‌توان به اندازه‌ی دلخواه و به صورت نامحدود تنظیم کرد. برق مصرفی این دستگاه‌ها کم و مقرون به صرفه است به صورتی که برای هر دستگاه ۳۲ آمپر ۳ فاز لازم است. این دستگاه‌ها به سیستم مواد پاش و آب پاش اتوماتیک مجهز هستند. کیفیت شستشو توسط این دستگاه‌ها بسیار بالا بوده و قطعاً رضایت مشتریان جلب خواهد شد. دستگاه مجهز به دستگاه کنترل با سیستم plc بوده و سنسورهای کنترل سطح برای کنترل بهتر دستگاه برای جلوگیری از آسیب به قالی‌ها و همچنین شستشوی بهتر کمک خواهند کرد. با امکان تنظیم ارتفاع برس‌ها به طور دقیق تا سطح فرش توسط دستگاه، امکان هر گونه آسیب به فرش از بین می‌رود و همچنین شستشو با بهترین کیفیت ممکن انجام خواهد شد. با خرید این دستگاه علاوه بر کاهش بودجه مورد نیاز برای تهیه دستگاه، دستگاهی با حداکثر کیفیت را دریافت خواهید کرد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

ارتباط با مدیریت
Send via WhatsApp