دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک

دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک

قیمت دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک

دستگاه های قالیشویی دارای انواع ، ابعاد، کیفیت های مختلفی می باشد که با توجه به نیاز مشتری عرضه شده است.کیفیت و کارایی شستشو فرش خصوصا در بخش لکه بری و ریشه شویی فرش از جمله موارد مهم در دستگاه قالیشویی است و استفاده از برس های قدرتمند با کیفیت و همچنین میزان عمر مفید دستگاه قالیشویی، میزان ایجاد لرزش و صدا, استهلاک پایین و همچنین اطلاع از میزان مصرف برق دستگاه از جمله مواردی است که در دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک باید در نظر گرفته شود.شما می توانید تنها با یک تماس از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.
دستگاه های شستشوی فرش به دو دسته، دستی و اتوماتیک تقسیم میشوند
*دستگاه خاک گیر فرش مناسب برای فرش هایی است که دارای گرد و خاک بسیاری هستند و یا در زمان شستشو ، تمامی گرد و خاک آنها از بین نـرفته است ، این دستگاه باعث تمیز تر شدن فرش و رضایت مشتری می شود .
دستگاه خاک گیر در دو نوع می باشد:
دستگاه_ خاک_گیر_دورانی_فرش
کاربرد
کارخانجات قالیشویی

وزن تقریبی ۴۰۰۰ کیلوگرم

 ابعاد ۳۵۰ × ۲۵۰ سانتیمتر
ارتفاع ۳۲۰ سانتیمتر
قدرت_موتور
گیربکس ۱۵ اسب بخار
دستگاه _خاک_گیر_ضربه ای
مورد استفاده در کارخانجات قالیشویی:
جهت خاکگیری فرشهای نازک و رفو شده
وزن تقریبی:۱۸۰۰کیلوگرم*
دستگاه های شستشوی دستی عبارتند از شلاق زن که به روش ضربه ای شستشو را انجام میدهند. معمولا از دستگاه شلاق زن برای شستشوی فرش دستباف استفاده میشود.
دستگاه شستشوی برس استوانه‌ای که از یک برس ۷۰ یا ۹۰ سانتی بهره میبرد و دستگاه شستشوی
دو موتوره گیربکسی که از دو برس دیسکی ۴۰ سانتی برای شستشوی فرش استفاده میکند.
دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک هم که شامل میزی و ریلی میشود.
شستشوی ریلی اتوماتیک هم به دو صورت برس استوانه‌ای و برس دیسکی تولید میشود.
تفاوت دستگاه های شستشوی میزی و ریلی در نحوه کار آنهاست. در ریلی فرش ثابت است و دستگاه به روی فرش حرکت میکند اما در دستگاه های میزی دستگاه ثابت است و فرش به وسیله نوار نقاله به زیر برس های دستگاه برده میشود.دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک عملیات شستشو را در ۵ مرحله بصورت خودکار انجام می دهد. مراحل عبارتند از : خیس کردن فرش، جارو زدن، برس زدن همراه با شامپو، برس زدن، برس زدن همراه با آب، شستشو با آب بدون برس. کار کردن با این دستگاه به مهارت خاصی نیاز ندارد و هر یک از مراحل شستشو را می توان بصورت جداگانه یا ترکیبی انجام داد.
در مرحله آبگیری فرش هم دو مدل آبگیر در قالیشویی ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. دیگ آبگیر که دستگاه قدیمی و سنتی است و آبگیر لوله ای که چند سالی بیشتر نیست که مهمان کارخانجات قالیشویی شده و کیفیت کار قالیشویی ها رو به شدت بالا برده است.
رضایت مشتریان آرمان نهایی ماست.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

ارتباط با مدیریت
Send via WhatsApp